Cb radia Rzeszów - Pat-Com.eu

Cb radia Rzeszów

Firma Tellres istnieje na rynku od 1997 r.

Na początku działalności prowadziliśmy głównie transport i sprzedaż hurtową. Przez wiele lat posiadaliśmy stoisko
w C.H. Galeria Graffica. Zaopatrujemy sklepy na obszarze całego Podkarpacia, sprzedażą hurtową i detaliczną zajmujemy się w naszej hurtowni przy ul. Przemysłowej 12. W naszej ofercie znajdą Państwo telefony bezprzewodowe, przewodowe i sieciowe takich producentów jak: Panasonic czy Siemens. Nie brakuje też producentów takich jak: Mescomp, Amacom, Veris.

Oferujemy Państwu także artykuły RTV i AGD firmy Hyundai: radia przenośne, boomboxy, kuchnie mikrofalowe, czajniki, etc. Posiadamy profesjonalne medyczne urządzenia pomiarowe w zakresie diagnostyki zdrowotnej.

W branży CB Radio jesteśmy dystrybutorem takich marek jak President, Midland, Sunker, Lafayette, M-tech Legend czy TTI. Równocześnie zapewniamy montaż oraz strojenie zestawów CB. Anteny CB, które sprzedajemy to President, Sirio, Lemm.

 

www.tellres.pl

tel: 17 864 22 66

e-mail: biuro@tellres.pl

  • Zobacz wszystkie | Strony: Cb radia Rzeszów » President
  • Cb radio M-Tech Legend II

    Cb radia Rzeszów

    M-TECH Legend to radio oparte na bardzo cenionej konstrukcji Uniden 520, jednak w odróżnieniu od pierwowzoru jest ono dopuszczone do użytku na ternie naszego kraju. Odbiornik wyposażono w podstawowe funkcje: regulację czułości, squelch, modulację AM/FM, szybką 19. Radio jest multistandardowe, więc może pracować w każdym kraju Europy. Pod względem jakości nadawania i odbioru to radio może konkurować z innymi modelami droższymi nawet dwu- i trzykrotnie.

  • Cb radio Maxon CM-10

    Cb radia Rzeszów

    Maxon CM-10 ASC jest cb radiem wyposażonym w najpotrzebniejsze w drodze funkcje. Radiostacja zapewnia wysokiej jakości łączność pomiędzy innymi użytkownikami CB. Dzięki możliwości przełączania pomiędzy wieloma standardami, CM10 doskonale nadaje się do używania także poza granicami Polski. Dodatkowym atutem jest funkcja automatycznej regulacji blokady poziomu szumów. ASC (Automatic Squelch Control) jest funkcją spotykaną dotychczas w radiach z wyższego przedziału cenowego.

  • Cb radio Onwa MK AM/FM

    Cb radia Rzeszów

    Radiotelefon wyposażony w podstawowe funkcje, takie jak: przełącznik kanałów, regulację głośności, regulacje blokady szumów (SQ). Onwa MK3 to doskonałe radio dla kierowców, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z CB radiem nie angażując dużych środków.

     

    Pozdsatwowe funkcje,prostota obsługi i niezawodność

  • Cb radio TTI 660

    Cb radia Rzeszów

  • Cb radio Alan Midland 48 Exel Multi

    Cb radia Rzeszów

    Cb radio Alan 48 Plus Exel Multi to radiotelefon, w którym zastosowano nowoczesne rozwiązania techniczne co gwarantuje całe lata bezawaryjnej pracy. - Filtr ANL - system redukcji zakłóceń impulsywnych generowanych przez układy elektryczne samochodu i podobne źródła. - możliwość podłączenia głośnika zewnętrznego (tuby). - możliwość zaprogramowania czterech wybranych kanałów. - szybkie przejście na kanał awaryjny.

  • Cb radio Alamn Midlandn 42 Multi

    Cb radia Rzeszów

    Cb radio Alan 42 MULTI to niewielkich wymiarów przenośny radiotelefon CB z możliwością szybkiej adaptacji w samochodzie. Aktualna wersja pozwala na łatwą zmianę zakresu częstotliwości na jeden z kilku europejskich standardów CB. Synteza częstotliwości realizowana za pomocą pętli fazowej PLL, a pobór prądu redukuje automatyczny układ oszczędzania baterii. Na wbudowanej antenie można osiągnąć zasięg do kilkuset metrów, dla bardziej wymagających użytkowników przygotowano wejście anteny zewnętrznej.

  • Cb radio Alan Midland 102

    Cb radia Rzeszów » Midland

    Alan 102 PLUS jest najpopularniejszym radiotelefonem przewoźnym z oferty Alana. Jego nieskomplikowana obsługa, niezawodność i przystępna cena zdobyły mu uznanie wśród wielu użytkowników w Polsce i na świecie.

    Alan 102 PLUS to najlepsze rozwiązanie dla osób traktujących CB radio przede wszystkim jako źródło informacji o aktualnej sytuacji drogowej i utrudnieniach w ruchu. Szybki przełącznik kanału 9/19 to użyteczny dodatek ponad standardowe manipulatory siły głosu, blokady szumów, zmiany kanałów i rodzaju emisji.


     

  • Cb radio Alan Midland 109

    Cb radia Rzeszów » Midland

    Alan 109 to nieskomplikowany, przewoźny radiotelefon CB pracujący w modulacji AM. Nieduże wymiary zewnętrzne pozwalają wygospodarować miejsce na dyskretny montaż Alana 109 praktycznie w każdym samochodzie. Radio wyposażono w kilka istotnych funkcji podnoszacych jego walory użytkowe. Do walki z szumem - nieodłącznym towarzyszem każdego użytkownika CB - Alan 109 dysponuje nie tylko standardową blokadą szumów SQUELCH, ale również płynną regulacją czułości odbiornika RF GAIN.

  • Cb radio Alan Midland 121

    Cb radia Rzeszów » Midland

    Cb radio Alan 121 to ciekawy model radiotelefonu AM/FM oferujący niespotykane dotąd możliwości. Do dyspozycji użytkownika pozostaje 7 opcji zmiany koloru podświetlenia wyświetlacza LCD aby najlepiej dopasować wygląd radia do wystroju wnętrza samochodu i własnych upodobań.

  • Cb radio Alan Midland 199A

    Cb radia Rzeszów » Midland

    Alan 199 jest prostym, nieskomplikowanym radiotelefonem, przeznaczonym dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z CB Radiem.

    Midland ALAN 199 jest przewoźnym, 40 kanałowym radiotelefonem pracującym w paśmie CB.

  • Cb radio Alan Midland 48 Plus

    Cb radia Rzeszów » Midland

    Alan-48 Plus Multi jest wielokanałowym, przewoźnym radiotelefonem CB, w którym zastosowano nowoczesne rozwiązania techniczne zapewniające wyjątkowy komfort użytkowania i wysoką skuteczność łączności. Dzięki użyciu materiałów najwyższej jakości, obwodów drukowanych odpornych na wstrząsy, monolitycznych układów scalonych, syntezera częstotliwości PLL Alan-48 Plus Multi gwarantuje całe lata bezawaryjnej pracy. Podświetlone elementy sterowania umożliwiają łatwą obsługę radiotelefonu w nocy.

  • Cb radio President Harry III

    Cb radia Rzeszów » President

    Najnowszy model cb radio firmy President.
    Następca bardzo udanego Harrego II który zdobył uznania wśród kierowców którzy codziennie korzystają z cb radia w samochodzie.
    Skutecznie działająca funkcja ASC oraz nowe dodatkowe filtry do eliminacji zakłóceń zapewniają jeszcze wyższy komfort odsłuchu.
    Dzięki funkcji ASC nie trzeba regulować ręcznie blokady szumów SQ gdy np. z trasy wjeżdżamy do miasta i lawinowo rośnie liczba zakłóceń przemysłowych, które otwierają blokadę szumów i w głośniku słuchać nieprzyjemne szumy oraz trzaski. Kierowcy spędzający dużo czasu w trasach bardzo chwalą sobie tą opcję, która zapewnia komfort, ponieważ nie trzeba manipulować przy radiu w czasie jazdy.
    Duży ciekłokrystaliczny wyświetlacza zapewnia czytelność informacji w każdych warunkach oświetleniowych.

  • Cb radio President Johnny III ASC

    Cb radia Rzeszów » President


    Najpopularniejszy model President'a w najnowszym wydaniu, wzbogacony o nowe funkcje: VOX, SCAN, Loc, pamięć.Urządzenie posiada automatyczną blokadę szumów ASC - dzięki niej nie trzeba ręcznie regulować blokady szumów SQ co może być uciążliwe zwłaszcza w miastach, gdzie ilość zakłóceń gwałtownie rośnie.
    Ponadto, dzięki pokrętłu RF-Gain istnieje możliwość regulacji czułości odbiornika.W radyjku zaprogramowane zostały standardy dla niektórych krajów Europy (standard: PL, E, EU), co pozwala szybko dostosować pracę radia do obowiązujących w danym kraju regulacji.

  • Cb radio President Teddy ASC

    Cb radia Rzeszów » President

    Cb radio President Teddy ASC to niewielkie gabarytowo radio pracujące w modulacji AM i FM. Posiada automatyczną blokadę szumów ASC, multistandard pozwalający na dostosowanie parametrów pracy do przepisów obowiązujących w danym kraju europejskim oraz wbudowany filtr ANL.

  • Cb radio President Tommy

    Cb radia Rzeszów » President

    Radiotelefon PRESIDENT TOMMY ASC jest idealnym wyborem do samochodu osobowego i nie tylko. Zastosowano w nim nowy system automatycznej blokady szumów ASC. Duży i czytelny wyświetlacz LCD pozwala na odczyt paramentów i funkcji tego radioodbiornika . Do produkcji tego radia wykorzystano wysokiej klasy podzespoły gwarantujące dużą żywotność oraz rewelacyjną jakość pracy. Dodatkowym atutem tego radioodbiornika są jego niewielkie wymiary, które pozwolą na łatwy montaż w samochodzie

  • cb radio Alan Midland 78

    Cb radia Rzeszów » Midland

    Alan 78 Plus Multi jest niewielkim, wielokanałowym, przewoźnym radiotelefonem CB, w którym zastosowano nowoczesne rozwiązania techniczne i materiały bardzo dobrej jakości, które gwarantują całe lata bezawaryjnej pracyRadiotelefon po za tym co niezbędne czyli przełącznik kanałów, regulację głośności, regulacje blokady szumów (SQ) posiada modulację FM która spisuje się znacznie lepiej od modulacji AM szczególnie, gdy rozmawiające stacje są blisko siebie

    Cena:289.00
  • Cb radio Lafayette Ermes Pro

    Cb radia Rzeszów » Lafayette

    Cb radio Ermes Lafayette to znakomita jakość w przystępnej cenie - ciekawa alternatywa dla produktów President'a. Model Ermes wyposażony jest w funkcje ASQ (odpowiednik ASC President'a). ASQ automatycznie dobiera poziom bramki szumów, tak aby z głośnika dobiegało jak najmniej zakłóceń

  • Cb radio President Johnson II

    Cb radia Rzeszów » President

    Johnson

    Bardzo dobry filtr przeciwzakłóceniowy NB/ANL oraz automatyczna blokada szumów ASC eliminują większość szumów i trzasków, które są odczuwane przez użytkowników radiotelefonów z niższej półki. Filtr skutecznie poprawia jakość odsłuchu przy zakłóceniach radiowych i pochodzących z instalacji elektrycznej.

  • Cb radio President Taylor III ASQ

    Cb radia Rzeszów » President

    Radiotelefon PRESIDENT Taylor III ASC jest idealnym wyborem do samochodu osobowego i nie tylko. Zastosowano w nim nowy system automatycznej blokady szumów ASC. Duży i czytelny wyświetlacz LCD pozwala na odczyt paramentów i funkcji tego radioodbiornika . Do produkcji tego radia wykorzystano wysokiej klasy podzespoły gwarantujące dużą żywotność oraz rewelacyjną jakość pracy. Dodatkowym atutem tego radioodbiornika są jego niewielkie wymiary, które pozwolą na łatwy montaż w samochodzi

  • Cb radio President Walker

    Cb radia Rzeszów » President

    Radio cb president WALKER należy do najlepszych radii cb na rynku Polskim. dzięki precyzyjnie dobranym filtrom wbudowanym w radiu, radyjko sprawdza się w każdych warunkach, jak i w samochodach z silnikiem benzynowym tak i w dieslu. Radio cb WALKER ze względu na swoją cenę jest wybierany przez wąskie grono użytkowników cb radio, lecz proponujemy je każdemu użytkownikowi który ceni sobie komfort jazdy w samochodzie (bez szumów, trzasków)

  • Cb radio Stabo 3001 President

    Cb radia Rzeszów » President

    Stabo XM 3001e (President Johnny II) z poprawioną, automatyczną redukcją szumów - ASC. Rozmieszczenie elementów na panelu czołowym, obudowa oraz podzespoły wewnętrzne - te wszystkie elementy są wspólne z Johnny II ASC. Stabo XM 3001 to bardzo interesująca propozycja dla osób poszukujących wysokiej jakości radia o niewielkich rozmiarach. Dystrybucją i serwisem na terenie Polski zajmuje się President Polska.

    brak
  • Cb radio Stabo 3003 President

    Cb radia Rzeszów » President

    CB radio Stabo 3003 to dobrze znany polskim kierowcom Harry II. Po wprowadzeniu modelu Harry III i perturbacjach na rynku ten lubiany przez kierowców radiotelefon z funkcją ASC wraca do sprzedaży pod niemiecką marką Stabo. Zadecydowały o tym atrakcyjna cena i kompaktowa obudowa o wysokości zaledwie 35mm. * Pełna obsługa modulacji AM i FM wraz z funkcją Multistandard sprawa że z radio to można używać bez zezwolenia w Polsce jak i w innych krajach Europy. * Funkcja ASC wraz z regulacją czułości odbiornika zapewnia komfort odsłuchu zarówno na trasie jak i w warunkach miejskich.

    brak
  • Cb radio Lafayette Zeus Pro

    Cb radia Rzeszów » Lafayette

    Rozbudowany radiotelefon CB marki Lafayette Zeus to radio dla wymagających użytkowników, jest ciekawą alternatywa dla produktów President'a. Radiotelefon wyposażony jest w funkcje ASQ (odpowiednik ASC w wykonaniu President'a)

     

     

    Cena:340.00
  • Cb radio Yosan Pro 100

    Cb radia Rzeszów » Yosan

    Rewelacyjne rozwiązanie dla użytkowników samochodów w których jest niewiele miejsca na zamontowanie radia. Wszelkie komponenty radia, które odpowiedzialne są za odbiór i nadawanie zostały zamknięte w skrzynce, którą można ukryć i zapomnieć o niej podczas codziennego użytkowania radia. Radio obsługuje się dzięki oddzielnemu panelowi o niewielkich rozmiarach. Jest to pierwsze tego typu rozwiązanie na rynku! Sposób działania tego radia jest zdecydowanie lepszy od tzw. "ręczniaków"

  • Cb radio Yosan Pro 110

    Cb radia Rzeszów » Yosan

    Radiotelefon znanej i cenionej koreańskiej firmy Yosan. Produkcja oraz technologie użyte do jego konstrukcji to efekt wieloletniego doświadczenia firmy YOSAN na rynku CB.Radio YOSAN PRO-110 to najprostsza i zarazem najtańsza wersja serii radiotelefonów marki YOSAN.Radiotelefon pracuje w zakresie podstawowym 40 kanałów, z mocą nie przekraczającą 4W. Oferuje podstawowe funkcje, jak: skanowanie, monitor dwóch kanałów jednocześnie (DualWatch) oraz przycisk szybkiego wyboru kanału nr 9.

    Cena:229.00
  • Cb radio Yosan Pro 120

    Cb radia Rzeszów » Yosan

    Radiotelefon pracuje w zakresie podstawowym 40 kanałów, z mocą nie przekraczającą 4W. Oferuje podstawowe funkcję, jak: skanowanie, monitor dwóch kanałów jednocześnie (DualWatch) oraz przycisk szybkiego wyboru kanału nr 9. Ciekawą niewątpliwie funkcja jest wspomniany DualWatch. Dzięki tej funkcji mamy możliwość odbierania naprzemienne dwóch kanałów np. kanał 19 oraz drugiego, który wybraliśmy jako kanał rozmów między jadącymi pojazdami w grupie. Ten model wyposażono dodatkowo w regulowane wzmocnienie toru odbiornika (RF_Gain),

    Cena:279.00
  • Cb radio Yosan Turbo

    Cb radia Rzeszów » Yosan

    Bogato wyposażony radiotelefon z półki Exclusive. Radio zaskakuje nie tylko niebanalnym wyglądem panelu przedniego, ale także parametrami i mnogością dostępnych funkcji.Wyświetlacz z podświetlaniem negatywowym w dwóch kolorach, czerwonym i bursztynowym, wyświetla nie tylko numer kanału, ale także częstotliwość. W wysokiej jakości mikrofonie umieszczono dodatkowo przyciski zmiany kanałów oraz przycisk funkcji automatycznej blokady szumów (ASQ).

    Cena:349.00
  • cb radio Yosan 2204 ASQ

    Cb radia Rzeszów » Yosan

    Cb radio Yosan 2204 ASQ Radiotelefon o mocy 4W, pracujący w modulacjach AM/FM. Posiada szereg przydatnych funkcji, takich jak: automatyczna blokada szumów (ASQ), pamięć 3 ulubionych kanałów, przycisk szybkiego dostępu do kanałów nr 9 oraz 19, nasłuch dwóch kanałów (DualWatch) W mikrofonie umieszczono dodatkowo przyciski służące do zmiany kanałów oraz przycisk blokady szumów ASQ.

    Cena:299.00
  • cb radio Yosan Excalibur

    Cb radia Rzeszów » Yosan

    Cb radio Yosan Excalibur to radio idealnie nadające się do montażu na stałe w otworze typu 1 DIN. To pierwsze radio marki Yosan, które łączy dwie kluczowe funkcje - automatyczny squelch i płynną regulację czułości. Dodatkową zaletą jest umieszczony na czołowym Panelu głośnik, takie rozwiązanie znacznie ułatwia montaż radia w samochodzie i poprawia jakość odsłuchu.

    Cena:399.00
  • Cb radio Lafayette Atena

    Cb radia Rzeszów » Lafayette

    Lafayette Atena to małe nowoczesne cb radio przewoźne. Sympatię użytkowników zdobyło przede wszystkim dzięki świetnym filtrom przeciwzakłóceniowym oraz bardzo czułym, spokojnym odbiorniku.

    Radio wyposażone jest w RF Gain - płynne tłumienie czułości odbiornika. Możemy np. zmniejszyć czułość radia w warunkach miejskich.

    Radio jest bardzo proste w obsłudze. Dzięki niewielkim gabarytom łatwo je zamontować w każdym aucie.

    Cena:279.00
  • Cb radio Lafayette Tracker

    Cb radia Rzeszów » Lafayette

    Zaawansowany transceiver CB renomowanej firmy Lafayette. Nowość na rynku - model z głośnikiem z przodu, posiadający ASQ oraz RF Gain Ilość kanałów - 40
    Działanie oparte o mikroprocesor
    Duży, czytelny wyświetlacz z opisem wielu uzywanych funkcji.
    Podświetlenie wyświetlacza w jednym z dwóch opcjonalnych kolorów (zielony lub bursztynowy)
    Skanowanie kanałów

    Cena:379.00
  • Cb radio Polmar EX-40 Ermes

    Cb radia Rzeszów » Lafayette

    Rozbudowany radiotelefon CB. Wyjątkowo modernistyczna stylizacja radia. Łatwy dostęp do menu radiotelefonu dzięki klawiszowi funkcyjnemu. Bardzo mały, poręczny, pojemnościowy mikrofon wyposażono w elastyczny kabel spiralny i włącznik automatycznego filtra redukującego szumy (ASQ). Duży, czytelny wyświetlacz LCD, bursztynowego koloru, z możliwością wyboru wyświetlenia numeru kanału lub częstotliwości wraz kontrolkami TX/BP/DW/SC i 12-poziomowym wskaźnikiem mocy.

    brak
  • Cb radio TTI 550

    Cb radia Rzeszów » TTI

    Cb radio TTI 550 to najmniejsze gabarytowo radio wyposażone w funkcję ASC ( automatyczna kontrola szumów).Radio to jest odmianą bardzo popularnego modelu 550, wyposażone w modulację AM, która to jest standardem nadawania w Polsce.
    Przejrzysty wyświetlacz, niezbędne przyciski oraz pokrętła powodują, że cb rdio jest bardzo proste w obsłudze a jego wymiary powodują umieszczenie sprzętu w dowolnym miejscu
    Cena:179.00
  • Cb radio Maxon CM-70 ASQ

    Cb radia Rzeszów

    Cechą szczególnie wyróżniającą Maxona CM-70 jest całkowity brak pokręteł, wszystkie funkcje realizowane są za pomocą przycisków na panelu przednim i mikrofonie co w przyszłości eliminuje problem uszkodzonych potencjometrów. Jednak CM-70 to nie tylko nietypowy wygląd. Radio charakteryzuje się wysoką kulturą pracy a na szczególną uwagę zasługuje bardzo dobrze działający automatyczny squelch, który ogranicza konieczność regulacji radia do minimum

    Cena:249.00
  • Cb radio OMEGA NB/ANL

    Cb radia Rzeszów

    Dobrej klasy urządzenie w niezwykle konkurencyjnej cenie. Omega wyposażona jest w filtry antyzakłóceniowe ANL znane z urządzeń marki President, funkcję DW (nasłuch dwóch kanałów), regulację czułości odbiornika i mikrofonum oraz w przyciski w mikrofonie do zmiany kanałów.

    Cena:239.00
  • cb radio SuperStar 120 AM/FM

    Cb radia Rzeszów » Pozostałe

    W cenie Presidenta niskiej klasy otrzymujesz solidne radio z wyższej półki - zamiast pospolitego "szumofonu" możesz zakupić porządny sprzęt. Rozbudowany model posiadający modulacje AM i FM, podwójny filtr na zasilaniu, wbudowany miernik SWR. Bardzo dobrze sprawdzi się w aucie jak i w domu.

    Cena:559.00
  • Cb radio President Jackson II ASC

    Cb radia Rzeszów » President

    Radiotelefon President JACKSON II ASC dedykowany jest dla hobbystów dla których zabawa w CB radio to prawdziwa przyjemność. Posiada nie tylko modulację AM i FM, ale także modulację SSB, dzięki czemu można uzyskiwać dużo większe zasięgi.

    Cena:1299.00
  • Zobacz wszystkie | Strony: Cb radia Rzeszów » President